Помогите написать сочинение на казахском языке на тему "Мой любимый музыкальный инструмент - гитара". Хотя бы 5 предложений. СРОЧНООО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Маған гитара өте ұнайды , гитарада басқа да көптеген өлең ойнайтын заттар бар. Мысалы ретінде домбыра .Домбыра қазақ халқында ең дәстүрлі . Домбырада көптеген айтыстар ойнайтын адамдар бар. Күй тартады .Домбырадан ғана қобыз бар .Қобызды ойнауға өте қиын.Маған мысалы домбыра өте ұнайды.