Помогите написать сочинение на одну из тем на английском : 1)While teaching we learn. Give reasons. 2)Let our object be, our country, our whole country, and nothing but our country. 3)Sometimes it is very good to be alone .Give...

Помогите написать сочинение на одну из тем на английском : 1)While teaching we learn. Give reasons. 2)Let our object be, our country, our whole country, and nothing but our country. 3)Sometimes it is very good to be alone .Give reasons.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
советую сделать перевод , и под редактировать под себя тут все готово