Помогите  написать сочинение на тему " отношение к любви в крестьянстве. исламе, буддизме".

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Всi народи по своюму унiкальнi. Християнство це майже як й наш народ. Це давнiй народ який займався багатим ремеслом й торгiвлею. Icлам та будизм-це закордоннi краiни. Якi вiдрiзняются вiд нашею культурою. Там зовсiм iншi традицii. Якi теж потрiбно поважати!