Помогите написать сочинение на тему "зачем надо знать все языки мира" на казахском языке позязкиииии!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
бизге ен бастысы оз тилимизды билу миндетты.Одай кейин баска тилдерди билуге болады.бизге озге тилдер миндетты турде керек болады.Себеби баска калага барсанда оз кажетине керек болады.казирги танда арнайы курстарда бар
Гость
Көп тілді білу маңызды деп ойлаймын.Көп тілді меңгерсен басқа елдерге саяхат жасағанда да қиналмайсын.Əрі көп тілді меңгерсе оның болашағы жарқын болады деп ойлаймын.Артық тілді білсең оның еш артықшылығы жок.Қазақта мынадай мақал бар емес пе:Өзге тілдің бəрін біл,өз тіліңде құрметте!