Помогите написать сценарий к панч и жуди на английском начало Панч лежит на сцене

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Punch - oh gods, I'm so sad...Judy - Hello Punch, what are you doing?Punch - I am so sad...Judy - Get up, I have some music to cheer you up!Punch - Oh? What is that?Judy - This song is called "Happy"! It was written by Mr Pharell and has a funny clip!Punch - Wow, I do like it! Let's watch it!Judy - Ok, let's!Punch and Judy - Bye!