Помогите написать жарнама, аныктама, колхат... что то из этого.... Очень нужно.... пожалуйста. ...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Колхат Мен, (ФИО), "Талас" формасының мына құрылыс аспаптарын уақытша пайдалану үшін алдым: бетоноараластырғыш, сылақшы, бір саты. аспаптарды бүтін күйінде бірінші шілдеде кайтарам. жарамсыз болған аспаптардың құнын базар нарқымен төлеймін ФИО ДАТА