Помогите написать.твір роздум на тему :чужим добром не збагатіеш.у худоньому стилі.и составить его план

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я думаю що добром інших людей ніколи не збагатієш!Людина яка заробила добро своїми руками,силою,духом заслоговує на добро і повагу.Не можна забирати чужу працю для свого багатства ним ти не збагатієш.Тільки твоїм добром збагатієш.