ПОМОГИТЕ!!! НАПИШИТЕ ПО РУССКИ КАК ПРОИЗНОСЯТСЯ СЛОВА ИЗ СТИХА ВСЕ СОЛВА!!!  1)Spring is green Summer is bright Winter is white 2)Come to the woods On a sunny day Come to the woods  On a day in May 3)Look at the grass At the bu...

ПОМОГИТЕ!!! НАПИШИТЕ ПО РУССКИ КАК ПРОИЗНОСЯТСЯ СЛОВА ИЗ СТИХА ВСЕ СОЛВА!!!  1)Spring is green Summer is bright Winter is white 2)Come to the woods On a sunny day Come to the woods  On a day in May 3)Look at the grass At the busy bees Look at the birds  In the green trees  4)Come to the wods  On a sunny day  Come to the woods On a day in May
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сприн из грин самэ из брайт винтэр из уайт  кам ту зе вудс он а санни дэй кам ту зе вудс он а дэй ин мэй лук эт зэ грас эт зэ бизи бис лук эт зэ бердс ин зэ грин трис  кам ту зэ вудс он э санни дэй кам ту зэ вудс он э дэй ин мэй