Помогите найти этот текст. Первое предложение написано у меня точно слово в слово, а остальное всё близко к оригиналу. Хвилi тихо наспiвують свою одвiчну пiсню. Вони омивають вузьке узбережжя яке простиглося вiд моря до Лiванс...

Помогите найти этот текст. Первое предложение написано у меня точно слово в слово, а остальное всё близко к оригиналу. Хвилi тихо наспiвують свою одвiчну пiсню. Вони омивають вузьке узбережжя яке простиглося вiд моря до Лiванських гiр. Здесь знаходитсся батькiвщина фiнiкiйцiв. Вони е вiдважнi мореплаватели та хитромудрі купці. и так далее
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Може Олесь Гончар. Тронка