Помогите найти  : художні засобиІ вірити, і прагнуть — не вотще.Безсмертне — і величне, і ясне-бо.Ось лине хмара з літеплим дощем,І розверзається врочисте небо.Господь багатий нас благословивДарами, що нікому не одняти:Любов і ...

Помогите найти  : художні засоби І вірити, і прагнуть — не вотще. Безсмертне — і величне, і ясне-бо. Ось лине хмара з літеплим дощем, І розверзається врочисте небо. Господь багатий нас благословив Дарами, що нікому не одняти: Любов і творчість; туга і порив, Одвага і вогонь самопосвяти. Солодких грон і променистих вин — Доволі на столах Його веселих. Іди ж сміливо і бери один, Твойому серцю найхмельніший келих.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Епітети: солодких грон, променистих вин, столи веселі, найхмеліший келих, врочисте небо, літеплий дощ, господь багатий. Метафори: розверзається врочисте небо, лине хмара.