Помогите найти колядку или щедривку на укр.лит. для 6 класс.помогите PLIZZZ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Щедрівка Післала нас мати в село щедрувати,  А батько сварився, щоб я не барилась.  А мати казала, щоб Ви дали сала.  Виносьте книш, бо пущу в хату миш!  Виносьте ковбасу, бо хату рознесу!  Дайте ще й кишку - з’їм у затишку.  Дайте, дядьку, п’ятака,  А Ви, тітко, гроші,  Та й будьте хороші!
Гость
Коляда, коляда, Дай, дядьку, пирога! Як не даси пирога, Візьму вола за рога, Та виведу на моріг, Та виломлю правий ріг. У ріг буду трубити, Волом буду робити, Хвостом буду поганять Та на гречку орать. Добривечір!