ПОМОГИТЕ НАЙТИ ОШИБКУ В ПРЕДЛОЖЕНИЯХ. ОЧЕНЬ НУЖНА ПОМОЩЬ Я НЕ ПОНИМАЮ How long you have been learning English? She's living in Paris for 2 years Have you known Bob since a long time? She been working very hard lately I've s...

ПОМОГИТЕ НАЙТИ ОШИБКУ В ПРЕДЛОЖЕНИЯХ. ОЧЕНЬ НУЖНА ПОМОЩЬ Я НЕ ПОНИМАЮ How long you have been learning English? She's living in Paris for 2 years Have you known Bob since a long time? She been working very hard lately I've started learning French 3 years ago Did you finish your homework yet? He's Italian. He's coming fro Naples Can you bring this glass of water to that man over there? I told him to go back to home immediately We've just brought a new washing machine
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
have you been has been living - have started have you finished comes или came the вместо that go back home -