Помогите нуж но составить сочинение на казахском языке как я иду в школу или добираюсь.помогите пожалуйста

Помогите нуж но составить сочинение на казахском языке как я иду в школу или добираюсь. помогите пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мен танертен ертерек тұрамын жаттығуларды жасаймын сосын сабақтарымды тағы бір рет тексеремін сосын киінемін өзімді жинақы оқушы ретін де сезінуді жақсы көремін. таңғы асымды ішемін мектепке жиналамын. келе жатқанда жылдам жүремін ішімнен қайталаймын .сосын мектепке де жетемін