Помогите нужен текст на казахском про что бывает зимой

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Балалардын ен жақсы көретін мерекесі - Жана жыл. Жана жылда уйде жəне мектепте шырша қурады. Оны безендіреді. Балалар турли костюмдер киеді. Мерекеге Аяз ата мен Ақшақар келеді. Олар балаларға сыйлық береді
Гость
Кыз оте жаксы мезгили. Балалар кармен ойнайды.Акшакарды жасайды,сырганакпен ойнайды.Кызда ен жаксы мереке ол Жана "н сонорная,в некоторых предложениях г сонорная ",ЖАНА -ЖЫЛ".Мен оте жаксы коремин кызды!