Помогите нужен текст по плану (сiльська ластiвка) 1. чи живуть ластiвки у ваших краях? 2. де люблять гнiздитися ластiвки в сiльськiй мiсцевостi? 3. чим вигодовують вони свойiх малят? 4.чи вiдлiтають вони на зиму у вирiй? 5. ко...

Помогите нужен текст по плану (сiльська ластiвка) 1. чи живуть ластiвки у ваших краях? 2. де люблять гнiздитися ластiвки в сiльськiй мiсцевостi? 3. чим вигодовують вони свойiх малят? 4.чи вiдлiтають вони на зиму у вирiй? 5. коли повертаються ластiвки з теплиз крайiвдо свойiх домiвок? 6. як ти зi свойiми товаришами готуешся до зустрiчi птахiв?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
До нашого села, на весні, дуже полюбляють прилітати ластівки.Вони майструють свої гнізда попід дахами будинків та сараїв, у вигляді перегорнутого конуса. Там у таких конусах вони і відкладають свої яйця.Їх вони вигрівають по черзі, доки майбутня матуся гріє то майбутній татусь летить на полювання і навпаки. А коли вилуплюються їх малюки, вани непоседюче працюють і ловлять для них якомога більше різноманітних комах. Восени коли малюки вже підросли і навчилися добре літати, ластівки відлітають на південь.Сільські ластівки об'єднуються у великі зграї для легшего перельоту. У першій половині травня вони повертаються до своїх домівок,саме в цей час у них поченається шлюбний період. На початку весни я, зі своїми друзями, готуюсь зустрічати перелітних птахів.Саме тому ми влаштували шкільний конкурс на найкращу шпаківню або годівницю для птахів.Тепер у нас навколо школи завжди, на деревах, весять годівниці і завдяки цьому до нас прилітає багато птахів і вітають нас з весною своїм співом.