Помогите нужно составить 5 правил дорожного движения на казахском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Бағдаршамда қызыл жанып тұрса ,журуге болмайды.  2)Бағдаршамдағы сары түс дайындал дегенді білдіреді.  3)Бағдаршамда жасыл жанса , жүре беруіңе болады деген сөз.  4)Жолды қиып өтер кезде,тек ала сызықтың үстінен жүру керек. 5)Жолда жүргенде белгілерге м мән бер.