Помогите очень надо как читается диалог по английски русскими буквами The world is chaning every day As life improves in every way New inventions make life fun And easier for everyone Hing tech gadgets,cool machines Online shop...

Помогите очень надо как читается диалог по английски русскими буквами The world is chaning every day As life improves in every way New inventions make life fun And easier for everyone Hing tech gadgets,cool machines Online shops and magazines The futures really here to stay And it looks brighter every day Our whole lives are computerised Thr world is much more organised The magic of technology Will help us all live happily
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зе ворлд ис ченинг еверий дэй ас лайф импровес ин еверу вэй  нью инвеншонс мейк лайф фан енд исер фор еверийоне хайт теч гадгетс коол машинес онлайн сшопс енд магазинес  зе фючерс релий хере то стай  енд ит тоокс брайтер еверий дей аор воал ливес аре компутерайсд  зе ворлд ис мач море органисед зе маджик оф технологий вил хелп ас олл лайв хаплей
Гость
зе ворлд из чэнинг эври дэй Эс лайф имправес ин эври вэй нью инвеншонс мэйк лайф фан энд изер фор эвриван хин тэч гаджест, кул мачинс онлайн шопс энд мэгазинс зе фьючерс рили хир ту стэй энд ит лукс брайтер эври дэй фур хол ливс ар компьютерайзд зэ ворлд из мач мор органайзд зэ мэджик оф технолоджи вил хэлп ас ол лив хэпили