Помогите! ОЧЕНЬ НАДО )) Визначте масову частку ( у %) оцтової кислоти в розчині, якщо при дії надлишку магнію на 120г цього розчину виділилось 11,2л водню (н.у.).БУДУ ОЧЕНЬ БЛАГОДАРНА )))

Помогите! ОЧЕНЬ НАДО )) Визначте масову частку ( у %) оцтової кислоти в розчині, якщо при дії надлишку магнію на 120г цього розчину виділилось 11,2л водню (н.у.). БУДУ ОЧЕНЬ БЛАГОДАРНА )))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Mg +2CH3COOH-------> [CH3COO]2Mg +H2  n(H2)= V/Vm= 11.2/22.4=0.5 моль  відповідно до рівняння реакції  2n(H2)=n(CH3COOH)  n(CH3COOH)=1моль  m(CH3COOH)= 1 x 60= 60г  w(CH3COOH)=60/120=0.5 або 50%