Помогите, одно задание: Накресліть схему речення. Тому той, хто виступає проти однієї мови, намагається її умертвити, зробити неперспективною, стає на шлях найбільшого злочину проти культури всього людства, його прогресу, його ...

Помогите, одно задание: Накресліть схему речення. Тому той, хто виступає проти однієї мови, намагається її умертвити, зробити неперспективною, стає на шлях найбільшого злочину проти культури всього людства, його прогресу, його прагнень.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[...той, (хто), ] якось так :)