Помогите . Основні події чи короткий зміст або план по українській літературі О. Ільченко , Петербурзька осінь

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Повість О. Ільченка ″Петербурзька осінь″ змальовує одну з найважливіших сторінок життя Т. Г. Шевченка- гри осінні місяці 1858 року - в Петербурзі, куди поет повернувся тоді з заслання. В столиці, де Тарас Григорович прожив свої юнацькі роки, де він ставпоетом і художником, недавнього солдата зустріли не тільки щирі друзі, а й щирі вороги. Крім образу великого Кобзаря, читач пізнає в повісті й Миколу Чернишевського, і англійського трагіка негра Айру Олдріджа, і грузинського поета Акакія Церетелі, і композитора та співака Семена Гулака-Артемовського, і видавця та романіста Пантелеймона Куліша, і всесвітньо відомого мандрівника Єгора Ковалевського, і родину графа Федора Толстого, і кріпаків з України, і простолюдинів столиці. Читач переживе разомз героєм книги години роздуму та мрій поета, гнівні сутички з його ідейними супротивниками, тяжкий труд опанування мистецтва гравюри, хвилини щастя, коли поета осявало натхнення, і хвилини розпачу, коли його спіткала нещаслива любов до невільної кріпач.