Помогите отгадать что это за растение. Улітку ми милувалися її квітами- білими, розкішними. Потім кущ відцвів. І раптом спалахнув червоним полум'ям...

Помогите отгадать что это за растение. Улітку ми милувалися її квітами- білими, розкішними. Потім кущ відцвів. І раптом спалахнув червоним полум'ям...Помогите отгадать что это за растение. Улітку ми милувалися її квітами- білими, розкішними. Потім кущ відцвів. І раптом спалахнув червоним полум'ям. Пурпурові кетяги ягід і багряне листя приваблували людей.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мабудь це - серень Мабудь