Помогите отгадать загадки: 1)У сімох няньок дитина без носа. 2)Сімсот соколят на одній подушці сплять. ...

Помогите отгадать загадки: 1)У сімох няньок дитина без носа. 2)Сімсот соколят на одній подушці сплять. 3)Один біжить, другий лежить, третій кланяється. 4)Один баранець пасе тисячі овець. Заранее спасибо)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Один баранець пасе тисячі овець.  (Місяць і зірки) , Один біжить, другий лежить, третій кланяється.  (Вода, берег, очерети) Сімсот соколят на одній подушці сплять.  (Соняшник)