Помогите ответить на вопросы is it possible for a family to live in harmony without any quarrels or rows? did you use to be a troublemaker when you were younger? did you produce any harebrained ideas or schemes? do any members ...

Помогите ответить на вопросы is it possible for a family to live in harmony without any quarrels or rows? did you use to be a troublemaker when you were younger? did you produce any harebrained ideas or schemes? do any members of your family have prestigious jobs/occupations? what jobs are sought-after in Belarus right now? do you have any bespectacledintellectuals in your family? who are they?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
на бери в интернете решение .И перевели все а потом ответь
Гость
Найдите ответ в интернете