Помогите ответить на вопросы(можно на русском):1. Місто, поблизу якого видобувають вапняки.2. Дорогоцінний метал.3. Корисна копалина.4. Яке вугілля видобувають поблизу Ужгорода?5. Рідка корисна копалина.

Помогите ответить на вопросы(можно на русском): 1. Місто, поблизу якого видобувають вапняки. 2. Дорогоцінний метал. 3. Корисна копалина. 4. Яке вугілля видобувають поблизу Ужгорода? 5. Рідка корисна копалина.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)У Донбасі 2) Золото,срібло,платина  3)Кам'яне вугілля, сланці, торф 4)Кам'яне вугілля 5)Кам’яне вугілля