Помогите перевести на английский. Мій друг живе в селі. Роман любить яблука і груші, але найбільше він любить вишні. На землі багато червоного, жовтого і коричневого листя. Віра хоче ходити на лижах і кататися на санях, але їх ...

Помогите перевести на английский. Мій друг живе в селі. Роман любить яблука і груші, але найбільше він любить вишні. На землі багато червоного, жовтого і коричневого листя. Віра хоче ходити на лижах і кататися на санях, але їх у неї немає.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My fried lives in the village. Roman loves apples and pears, but most of all he loves cherries. On the ground, a lot of red, yellow and brown leaves. Faith wants to go skiing and toboggan, but she Nama.