Помогите Перевести на казахский Наступило лето.Начались каникулы.Дети играют на улице.Деревья покрываются зелёными листьями.Начался дачный сезон.Можно ездить на речку плавать.Я люблю лето.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жаз келді. Жазғы демалыстар басталды. Балалар далада жүгіріп, ойнап жүр. Ағаштар жап-жасыл болып, көркейеді. Менеке маусымы басталды. Өзенде шомылуға да болады. Жаз қандай тамаша десеңші! Маған жаз өте қатты ұнайды!