Помогите перевести на казахский язык. У зайца длинные уши короткий хвостик и белая шубка. У белки рыжая шубка и пушистый хвост.Она ест орехи Волк живёт в лесу. У него серая шерсть и острые зубы. Ёжик сворачивается клубком у нег...

Помогите перевести на казахский язык. У зайца длинные уши короткий хвостик и белая шубка. У белки рыжая шубка и пушистый хвост.Она ест орехи Волк живёт в лесу. У него серая шерсть и острые зубы. Ёжик сворачивается клубком у него шубка в иголках. Лось живёт в лесу.Он питается ветками деревьев. Лиса хитрая, у неё рыжая шубка и пушистый хвост. Медведь ест мёд и спит зимой в берлоге.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
. Бас қоянның салалықұлақтар қысқа құйрық және ақ тон. Бас тиіннің сары тон және үлбіреуік құйрық.Олжаңғақтарды жейді Қасқыр орманда тұрады. Бас оның сұр жүн және өткіртістер. Кірпі клубком бас оның тон инелерде сворачивается. Лось орманда тұрады.Ол тал-шыбықтың тармақтарыныңазықтанады. Лиса айлакер, бас оның сары тон және үлбіреуік құйрық. Аю балды жейді және қыспен берлоге ұйықтайды.
Гость
қоянның құлағы ұзын,құйрығы қысқа және ақ  тиынның қызғылт жүні  және мамық құйрығы бар.Ол жаңғақпен қоректенеді.Қасқыр орманда өмір сүреді.Кірпі домалайды оның ине тәріздес жүні бар.Бұғы орманда өмір сүреді.Ол ағаштын бұтақтарымен қоректенеді.Түлкі қу,оның қызғылт жүні және  мамық құйрығы бар.Аю бал жиді және қыста ұйықтайды