Помогите перевести на украинский хотя бы первый столбик!!!! Кто что сможет.....

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2 столбик 1.       Захисна, прикріплення мускулатури, регуляція випаровування води; 2.       Містить в собі відкриту кровоносну систему; 3.       Рух; 4.       Регуляція життєдіяльності, об’єднання організма в єдине ціле; 5.       Здійснення взаємозв’язку організма з навколишнім середовищем; 6.       Циркуляція крові в організмі, перенос поживних речовн; 7.       Газообмін; 8.       Перетравлення їжі; 9.       Виділення і виведення з організму непотрібних і шкідливих продуктів обміну; 10.   Відтворення собі подібних; 11.   Виділення речовин для особин жіночого полу, для відлякуванняворогів, для передачі сигналів про небезпеку