Помогите перевести на украинский хотя бы первый столбик!!!! Кто что сможет.....
Ответ(ы) на вопрос:
2 столбик
1. Захисна, прикріплення мускулатури, регуляція випаровування води; 2. Містить в собі відкриту кровоносну систему; 3. Рух; 4. Регуляція життєдіяльності, об’єднання організма в єдине ціле; 5. Здійснення взаємозв’язку організма з навколишнім середовищем; 6. Циркуляція крові в організмі, перенос поживних речовн; 7. Газообмін; 8. Перетравлення їжі; 9. Виділення і виведення з організму непотрібних і шкідливих продуктів обміну; 10. Відтворення собі подібних; 11. Виділення речовин для особин жіночого полу, для відлякуванняворогів, для передачі сигналів про небезпеку