Помогите перевести приложения : 1.Я зроблю це,коли в мене буде час. 2.Вона вимиє посуд,коли прийде додому. 3.Я прийму душ,як тільки в мене буде гаряча вода. 4.Вони прийдуть на вечірку,якщо ви запросите їх. 5.Він зробить це вчас...

Помогите перевести приложения : 1.Я зроблю це,коли в мене буде час. 2.Вона вимиє посуд,коли прийде додому. 3.Я прийму душ,як тільки в мене буде гаряча вода. 4.Вони прийдуть на вечірку,якщо ви запросите їх. 5.Він зробить це вчасно,якщо ти не заважатимеш йому. 6.Коли він зустріне її,він скаже їй правду. 7.Після того як ми пообідаємо,ми підемо на вулицю. 8.Як тільки в мене буде відпустка,я поїду в гори. 9.Вона зателефонує мені,як тільки в неї буде час. 10.Ми обговоримо,ці питання коли зустрінемося.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. I'll do it when I have time. 2.They wash dishes when he comes home. 3. I take a shower as soon as I will have hot water. 4.Vony come to the party if you invite them. 5.Vin make it in time if you do not prevent it. 6.Koly he meets her, he tells her the truth. 7.Afrer that we have lunch, we will go out. 8.How do but I will leave, I will go to the mountains. 9.She call me as soon as it is time. 10.My discuss these issues when the meet.