ПОМОГИТЕ ПЕРЕВЕСТИ!!! әр баланың үлгі бір адамы болады. Менің де өзіме ұнайтын, еліктейтін адамым бар. Менің оған ұқсағым келеді. Ол кісі - менің ұстазым. Ұстазымның аты - Мәриям. Ұстазымның бойында ж...

ПОМОГИТЕ ПЕРЕВЕСТИ!!! әр баланың үлгі бір адамы болады. Менің де өзіме ұнайтын, еліктейтін адамым бар. Менің оған ұқсағым келеді. Ол кісі - менің ұстазым. Ұстазымның аты - Мәриям. Ұстазымның бойында жақсы қасиеті көп. Біріншіден, ол өте білімі, ақылды. Менің ұстазыма қандай сұрақ қойсаң да, жауап береді. Маған мұғалімімнің сабақ түсіндіргені қатты ұнайды. Екіншіден, ол кісі-мейірімді, қамқо адам. Ол кісі біздің анамыз секілді; барлық оқушыны өз баласындай жақсы көреді. Оның көзінде тек жылылық бар. Ұшіншіден, Мәәриям апай - адал, әділ кісі. Ол кісі барлық баламен бірдей қарым-қатынас жасайды; жақсы болсаң мақтайды, қате іс жасасаң, дұрыс дол көрсетнді. Оқушылармен тез тіл табысады. Төртіншііден, ол кісі - әдемі, сұлу, қөрікті. Апай талғаммен киінеді. Абай айтқандай, "Адаммның жақсы болуы- жақсы ұсстаздан" Мен бұл сөзді толық қолдаймын. Өйткені менің Мәриям апайым - жақсы ұстаз. Ол кісі - үлкен ққұрметке лайықты ұстаз. Мен оны мақтан етемін
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Один человек может быть моделью для каждого ребенка. Мне всегда нравилось подражать людям. Я хочу быть похожим на него. Он мой учитель. Имя учителя Марии. Хороший учитель по собственности. Во-первых, это очень хорошо образованный, умный. То, что мой учитель, чтобы задать вопрос и ответ. Я хотел бы объяснить учителю трудно работать. Во-вторых, он был добрым, заботливым человеком. Он подобен нашей матери; Все студенты любят своих детей. Его единственным источником тепла. Uşinşiden, тетя Määrïyam честный, справедливый человек. Он делает все те же отношения с ребенком; хвала хорошо, если вы исправить ошибочные действия долларов körsetndi. Студенты быстро языковые навыки. Törtinşiiden, он был прекрасный, красивый, qörikti. Действительно тонкое платье. Абай сказал: "непоследовательность и хорошее Adammnıñ хорошее usstazdan" Я полностью поддерживаю это слово. Мэри, потому что моя сестра хороший учитель. Он заслуживает большой учитель qqurmetke. Я горжусь этиМ