Помогите перевести с русского языка на казахский язык пожалуйста срочно. Люди будьте добры у меня последние балы. Плизз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Саламатсызба Саламатсызба -Мен коммуналдык кызмет ушiн толейын деп едим -сiздiн мекен жайыныз -Бульвар Юности 5патер 19уй 28 патер - Бул айда сiз светке 3250, интернет желiсiне бул айда 1500, суга 500, жылуга 1500тг карызсыз -рахмет, мiне алыныз. -сау болыныз -сау болыныз