Помогите перевести текст по казахскому языку. Екі ағайынды болыпты Улкені уйленген балалары бар кішісі бойдақ екен Олар бірге тұрғысы келмей бөлініп кетеді Сөйтіп өздеріндегі барлық барады бөліседіДән мен ұрасынан дәндерді алып...

Помогите перевести текст по казахскому языку. Екі ағайынды болыпты Улкені уйленген балалары бар кішісі бойдақ екен Олар бірге тұрғысы келмей бөлініп кетеді Сөйтіп өздеріндегі барлық барады бөліседіДән мен ұрасынан дәндерді алып білдірместен інісінің ұрасына апарып төгеді Алла маған балалалар мен әйел берді дүние табатын жағдайымыз бар Ал інімнің ешкімі де жоқ Мына астықты сол алсын - де ойлайды Алайда інәсі де өз ұрасынан дәндерді алып білдірместен ағасының ұрасына құяды Мен бұл дүниеде бір өзіммін Қайда кетсем де тамағымды асырауым оңай Ал ағамның балалары әлі жас азық оған менен көп керек Бұл астық соған болсын -деп ойлайды Олар осылайша бар өмірін өткізеді Құдай екі ағайынға да береке береді Міне бұл әңгімеден Не үшін олар дәнді білдірмей алып бір бірінің ұрасына салып отырды Неге бір біріне ашық сыйламады Оларға кім кедергі келтірер еді деген сұрақ туады Ол сұраққа Жақсы істі білдірмей жасылған дұрыс өйткені сонда іғана олардың құны артады Егер біреу саған жақсылық етіп сонвн соң онысын міндет ететін болса бұл реніш тудырады -деп жауап беруге болады
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Два брата были Улкер wylengen не хотят стоять с самым молодым был женат с детьми, и они уходят, так что все их выделено bölisediDän незамеченной и urasınan зерно и стекает в urasına своего брата Он дал мне женщин и детей Есть случаи, в которых мир и мой брат, никто не подумал взять это зерно Однако inäsi незаметно их urasınan зерна и брата в urasına Хотя я сам по себе в мире, где пища легко ухаживать за едой и дети моего брата все еще молоды, и я думаю, что много зерна Пусть это будет сказано о Боге, и, таким образом, держит жизнь двух братьев, они также обеспечивают зерно исключение, что они говорят друг с другом один из BIGS urasına Почему бы не мешать тем, кто не уважает их открытым вопрос о том, что есть хорошее знание дела к вопросу пиратства, потому что, как вы увеличить ценность своего Игана Если кто-то хорошее после sonvn без проблем, если она причиняет боль, что он может ответить