Помогите перевести текст с русского на казахский. Очень прошу!!! Жил был старичок легче ветра.Он охотился и ловил рыбу.У него был злой враг-лиса.Она воровала у него рыбу.И решил дед сменить место.долго шел пока не устал.Он зары...

Помогите перевести текст с русского на казахский. Очень прошу!!! Жил был старичок легче ветра.Он охотился и ловил рыбу.У него был злой враг-лиса.Она воровала у него рыбу.И решил дед сменить место.долго шел пока не устал.Он зарыл айран,рыбью требуху,и свои вещи в три ямки.Потом его понесло ветром,и принесло за 2 горы к великану.Они стали мерятся силами,великан кинул камень,и потом словил.А дед стоит и не кидает.Говорит если я кину то небо упадет и земля расколется.Великан попросил не кидать.Стали мерятся силой снова ,кто откроет кишки у земли.Великан разбежался и пнул до колена.А дед пнул то место где зарыл рыбью требуху и вырыл её.Великан испугался и решил подчинится деду.Дед говорит: пошли ко мне в гости.Дед пришел домой и говорит бабе делать что он скажет.Баба так и сделала.Испугались великаны,и наутек.Встретили лису,и все ей рассказали.Пошла она с ними.дед говорит: лиса,отец твой мне должен,дед и ты.3-ех великанов мало.Испугались великаны и убили лису.А дед с той поры зажил хорошо.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Желілердің қартаң желдің оңайырақ болды.Ол аулады және балықты аулады.Бас оның ашуқор жау-түлкі болды.Ол балықты бас оның ұрлады.Қарамастан және ата ауыстыр- жерді жолға қойды.ұзақ бар- пока шаршамады.Ол айран, рыбью ішек-қарынды, және өзінің дүние-мүліктерінің үш шұңқырға көмді.Кейін оны желмен понесло, қарамастан және дәуге үшін 2 тау әкелді.Олар алмасқа күштермен өлшейді, дәу тасты лақтырды, және кейін словил.Ал ата тұрады және кидаламын.Айт- егер мен ана аспанды лақтырамын жығыл- және жер жарылады.Дәу лақтырмаппын өтініш жасады.Алмасқа өлше- еріксізден тағы,кім ішектерді бас жердің ашады.Дәу шапқылады және дейін атаның тепті.Ал ата ана жерді қайда рыбью ішек-қарынды тепті көм- және оны вырыл.Дәу шошыды және жолға қой- атаға бағынады.Ата: арада қонақтар айтады маған деген бар-.Ата үй келді және айт- тоқпаққа жаса- бұл ол айтады.Тоқпақ олай және алқындырды.Дәулер шошыды, қарамастан және наутек.Түлкіні кездестірді, қарамастан және барлық оған әңгімеледі.Ол олармен барды.ата: түлкі, әке сен айтады маған керек, ата және сен.3-ех дәулер азғантай.Дәулер шошыды және түлкіні жойды.Ал ата бер ана кездің жөн тыртықтанды.