Помогите (план анализа лирического стихотворения)Стихотворение Зима недаром злится.

Помогите (план анализа лирического стихотворения) Стихотворение Зима недаром злится.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My favorite character.I'll tell you about moym persanazhe favorite cartoonGarffild.Etot cat character who ryzhigo color, he green eyes, this cat loved to eat lasagna on his retswaowner'snamewasDzhon.Etot loved his chaact af, d dinner in an hour dnya.Lozhilsya Garffildvery late watched con is a story I have about my favori