Помогите плиз написать срочно диалог на казахском языке (разговор с продавцом в магазине курток)
Ответ(ы) на вопрос:
Сәлеметсіз бе! Сәлем! Сізге не керек? Маған күртеше керек. Сіз нешінші размер керек? Маған 46 размер керек. Сізге қандай күртешенңң түсі керек? Маған қызыл түсті күртеше керек. Міне мәңіз. Жарайды,рахмет!Сау-болыңыз! Сау-бол!