Помогите плиз Стіна ,на яку хочуть наклеїти фотошпалеру ,має довжину 15 м . Висота стіни становить 1/5її довжини .Фотошпалера має форму прямокутника  довжини якого 4 і 2 м .Яка площа стіни не буде заклеєна ?

Помогите плиз  Стіна ,на яку хочуть наклеїти фотошпалеру ,має довжину 15 м . Висота стіни становить 1/5 її довжини .Фотошпалера має форму прямокутника  довжини якого 4 і 2 м . Яка площа стіни не буде заклеєна ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.15*1/5=3(м)-высота стены 2.15*3=45(м²)-площадь стены 3.4*2=8(м²)-площадь фото шпалеры 4.45-8=37(м²)-не будет заклеено Ответ:37 м².