Помогите плиз! Там 10 баллов. Нужно составить рассказ на казахском на тему менің ту?
Помогите плиз! Там 10 баллов. Нужно составить рассказ на казахском на тему менің ту??ан күні. 1) что мне подарили, 2) кто приходил, 3) что я делала. Надо 8 предложений
Ответ(ы) на вопрос:
Бугин менің туган кунім .Танертеннен конил -куйім тамаша.ен биринши ата-апам мени куттыктады.кундіз менің достарым,бирге окитын балалар келди.кешке мени кутыктауга ата-анамнын достары келди.маган сыныптастарым энциклопедия,достарым гул мен кол сагатын сыйлады.ал ата-анамнын достары торт пен əдемі сүлгі сыйлады.мен барлык сыйлыкка риза болдым.бəрінен де унаганы атамнын батасы.