Помогите плиз. задали написать гумореску, я а даже без понятия, что это, не то, что бы писать. помогите, очень прошу!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
До малодих батьків зайшла сусідка: - Іванко ваш - ну, вилитий татусь!  Такий же носик, щічки і борідка… - Можливо, - татко радо усміхнувсь. - А от і ні! .. - малесенька Катруся Й собі з куточка голос підійма.  Іванко схожий більше на бабусю, Бо в нього в роті теж зубів нема!