Сообщение по английскому на тему "Моя будующая профессия " . Я хочу быть дизайнером . Спасите пожалуйста !!

Гость
hello, dear my friend how are you? if you ask me how am I i am very good now so you wanted to know what i am going to be in the future, right? I want to be designer in the future. when I was a child I have been dreaming to be designer I won't be never give-up and I am trying to do my best. I think I could give you enough information about my future). I also want to know what you going to be in the future?