Помогите плизз)))Срочняк нужно Записать текст. Підкреслити головні члени речення

Помогите плизз)))Срочняк нужно Записать текст. Підкреслити головні члени речення(підмети і присудки). Острозька академія була першою спробою організувати вищу школу в Україні. Передовсім князь бажав надрукувати Біблію церковнослов’янською мовою. Це була величезна і складна справа. Він розіслав по всіх усюдах шукати тексти Біблії. Друкування Біблії — це була знаменна подія в усьому слов’янському світі, це був величезний труд. Над Біблією працювали най- видатніші уми в Україні. Біблія ще довгі часи була неперевершеним мистецьким твором завдяки своїм шрифтам, верстці, друкові, великій кількості заставок і різних художніх прикрас (О. Іваненко). Кто первый правильно сделает, выберу как "лучший ответ"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Підмети - Острозька академія, князь, справа, він, подія, труд, уми, Біблія Присудки - була, бажав, була, розіслав, була, був, працювали, була.