Помогите по каз яз 7 тарсырма

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Сабақтан кейін. Жаттығудан кейін. Старттан кейін. 2. 1)Асан далаға доппен ойнауға шықты. 2)Маған доппен ойнаған ұнайды. 3)Доппен футбол, волейбол, юаскетбол ойнауға болады. 3.Наизусть.
Гость
1 Сабактан сон. Тапсырмадан кей!н. Бастаудан кей!н 2 меним агамда оте адеми доп бар( у моего брата есть очень красивый мяч) Б!з далада доппен ойнаимыз( мы на улице мечом будем играть) менин ен жаксы коретин ойыншыгым ол доп( самая моя любимая игрушка это мяч) 3 там надо наизусть рассказать Гантель стих