Помогите поалуйста разобрать 2 предложенияна казахском языке  синтаксис  1 олар ұя салып,балапан басып, шығырады 2 адамдарға көмектеседі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
олар( кімдер? бастауыш) ұя(не? бастауыш) салып(не істеп? баяндауыш) балапан(не? бастауыш) басып( не істеп? баяндауыш) шығарады( не істейді? баяндауыш) адамдарға(кімдерге? толықтауыш) көмектеседі(не істейді? баяндауыш)