Помогите пожалуйста, сложить диалог Цікавий випадок на уроці, з фразеологізмами (но можно и без)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Добрий день. привіталася вчителька до дітей . - Добрий день. Сказали діти. - Сьогодні ми будем вчити цікаву тему про рослин. - Яку? Запитали діти. - про рослини ми напишимо в класі, а зараз домашнє завдання. - !!!!! - А домашнього завдання небуде . - Діти здивувалися.Чогонема домашнього завдання. -Бо я нехочу вам давати. сказала вчителька. допобачення. -Допобачення.