Помогите понять и сделать упражнение на казахском языке:Табиғатты қорғау туралы өсиет сөздерді жалғастырындар.-Суға түкірме. Ұяны бұзба. Жас шыбықты сындырма. Аққуды атпа. Құмырсқаның илеуін бұзба.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тут написала о том что нельзя делать. запрещеные слова -тыйым сөздер. то что не нужно обижать природу. Суға түкірме қоқыс тастап бүлдірме. ұяны бұзба жұмыртқасын алма. аққуды атпа досынды сатпа
Гость
Прочитай слова о защите природы и добавь свои: - Не загрязняй воду - Не ломай гнезда - Не ломай молодые деревья - Не охоться на Лебедей - Не разоряй муравейники ******* - Не сори на улице - кошеде қоқыс лақтырма (например)