Помогите попугаю Рокки  написать письмо- заявку но помни что Рокки большой хвастун.I am ________________I am not ___________I can ___________But I can't_____________I like________________

Помогите попугаю Рокки  написать письмо- заявку но помни что Рокки большой хвастун. I am ________________ I am not ___________ I can ___________ But I can't_____________ I like________________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I am a parrot. I am not fat.  I can sing, talk, and fly But I can't ride a bike. I like to work. Rocky