Помогите поставить розділові знаки у реченні!Не ховаєшся до хати бо знаєш коли намочить отакий теплий дощ то добре ростимеш.У жовто-білім мареві снігів безумний світ сьогодні потопає.

Помогите поставить розділові знаки у реченні! Не ховаєшся до хати бо знаєш коли намочить отакий теплий дощ то добре ростимеш. У жовто-білім мареві снігів безумний світ сьогодні потопає.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не ховаєшся до хати, бо знаєш, коли намочить отакий теплий дощ, то добре ростимеш. У жовто-білім мареві снігів безумний світ сьогодні потопає.