Помогіте поставіть запятые і найті ошібкі шэрым ен называу свидэрскага па першае за тое што той звычайна апранауся не ярка па другое паусюль імкнууся трымацца непрыкметна па трэцяе ніколі нічога пра сябе нераспавядауся і па чац...

Помогіте поставіть запятые і найті ошібкі шэрым ен называу свидэрскага па першае за тое што той звычайна апранауся не ярка па другое паусюль імкнууся трымацца непрыкметна па трэцяе ніколі нічога пра сябе нераспавядауся і па чацвёртае па аналогіі з іменем Сяргей
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шэрым ен называу свидэрскага, па-першае, за тое, што той звычайна апранауся не ярка, па-другое, паусюль імкнууся трымацца непрыкметна, па-трэцяе, ніколі нічога пра сябе нераспавядауся і, па-чацвёртае, па аналогіі з іменем Сяргей