ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Безкрайній, розцінка, знести, розклад, розчерк, безкорисливи

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Безкрайній, розцінка, знести, розклад, розчерк, безкорисливий, розквітнути, сфальшувати, безсмертник, зміряти, розсміятися, безсердечний, безсовісний, розділяти- складіть и запишіть складне речення, використавши одне із записаних слів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чорнява його безсовісна голівонька була не причесена , очі заспані ,зате молоде личко пашіло здоров'ям.