Помогите пожалуйста написать большое сочинение на тему бұлақтар көрсең көзін аш.

Помогите пожалуйста написать большое сочинение на тему бұлақтар көрсең көзін аш.Прошу пишите без ошибок
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Булак корсен козын аш. Булак таза су. Ол оте кунарлы, оте дамды, шолдегенды басады. Булактан кокыс корсек онын козын ашу керек. Булак салкын болады. Ал кейбыр адамдарга бары быр себебы олар табигатты аяламайды. Табигатты аялау керек.